Jdi na obsah Jdi na menu
 

Archiv aktualit

Příspěvky

Jarní prodej v nové fotogalerii

5. 5. 2011

Krátký přehled toho, co můžete u nás na letošní jaro nakoupit, naleznete v nové fotogaleri.

 

Příjmáme objednávky na realizaci zahrad

2. 5. 2011

Začínáme přijímat objednávky na zakládání a realizaci zahrad na letošní sezónu. Rovněž nabízíme možnost celoroční údržby Vaší zahrady včetně pravidelného kosení trávy včetně jejího odvozu. Rovněž jsme rozšířili nabídku rostlinného materiálu v naší prodejně o trvalky, balkonové květiny, letničky i o novou nabídku okrasných keřů. Nabízíme i přísavníky, plaménky i japonské javory. Možnost objednání Vámi požadovaných dřevin.
Navštivte nás, určitě si vyberete.

 

Novinky ve službách pro občany

2. 5. 2011

K dalším našim novinkám ve službách pro občany byla tento týden přidána možnost zakoupení štěpků vzniklou z drcení větví. Drcené štěpky jsou v různé kvalitě od drobné až po hrubou, která se dá dobře využít jako podklad pod borku, anebo na vysypávání chodníčků na vašich zahrádkách. Rovněž je možno použít drť i na topení. Cena je dohodou, přívěsný vozík cca 150 Kč, traktorová vlečka 500 Kč. Neváhejte a využijte tuto mimořádnou nabídku.

 

Naše firma získala veřejnou zakázku pro Město Třinec

2. 5. 2011

Dnes naše firma podepsala smlouvu na "Rekonstruci travnatých ploch na ul. Lidické v Třinci". Tím se rozšířil rozsah našeho působení už i směrem na Třinecko a Jablunkovsko. Práce budou probíhat v průběhu 3 měsíců, s datem dokončení prací 30.7.2011.
 

Kácení vysokých stromů v Dolní Lomné

12. 4. 2011

Doslova "oříškem" bylo pro nás kácení pětadvacetimetrových smrků a modřínů v Dolní Lomné. Jak jsme si s tím poradili uvidíte, když kliknete na Celý příspěvěk.

 

 

Nová nabídka okrasných dřevin

4. 4. 2011

Od úterý 5. 4. 2011 bude v prodeji nová nabídka okrasných dřevin dodávaných největší českou okrasnou školkou a to firmou ARBOEKO s.r.o.

 

Tak jsme se konečně všichni dočkali

10. 3. 2011

 

Jako každým rokem, jsme i my zahradníci a drobní zahrádkáři ,čekali netrpělivě na první teplé dny. A konečně je to tady. Po mrazivém prosinci a chladném lednu a únoru, se teď konečně v polovině března teploty vyhouply nad 10 stupňů.

 

 

Zahájení jarního prodeje ovocných dřevin

8. 3. 2011

Oznamujeme zákazníkům, že od od 14.března zahajujeme prodej ovocných dřevin. Nabídku můžete vidět zde.

 

Stránky jsou ve výstavbě

7. 3. 2011

Naše nová webová prezentace je stále ve výstavbě a prosíme návštěvníky o trpělivost.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4