Jdi na obsah Jdi na menu
 

Významné rozšíření nabídky našich služeb, vzhledem k požadavkům zákazníků.

12. 5. 2011

Vzhledem ke stále větší poptávce na komplexnější služby v rámci zakládání a realizaci zahrad jsme dnes uzavřeli dohodu s profesionální firmou zabývající se již 20 let pokládáním a rekonstrukcemi chodníků a dlažeb. Proto Vám můžeme ode dneška 9. 5. 2011 nabídnout založení nové zahrady včetně položení venkovní dlažby, položení obrubníků, realizaci příjezdových cest ke garážím, či stále více požadovaných zídek.

Jsem rád, že se nám tato dohoda podařila uzavřít a že už při pokládání dlažby a chodníčků si budeme moci současně kontrolovat rozvoz zeminy a úpravu terénu kolem těchto staveb. Tím ulehčíme majiteli zbytečnou manipulaci s vykopanou zeminou a zároveň výrazně snížíme náklady na tyto následné práce.

Věřím, že tato nová nabídka zvýší spokojenost našich zákazníků, což je našim hlavním cílem.

Zpět