Jdi na obsah Jdi na menu
 

Kácení a ořez stromů

Provádíme kácení a ořezy stromů pro organizace, obce i občany již 28 let Tuto činnost provádějí profesionální pracovníci, kteří procházejí pravidelným přeškolováním. Disponujeme širokou nabídkou mechanizace, potřebnou při těchto pracích jako jsou motorové pily, motorové nůžky, frézovačce pařezů, drtiče větví, mechanizmy pro odvoz drtě i špalků ( multikára, traktory). Veškeré práce jsou prováděny v souladu s bezpečnostními i sadovnickými normami a předpisy. V případě prací u komunikací rovněž zabezpečíme potřebné omezení dopravy.Kácení provádíme i ve ztížených podmínkách (oplocení, hřbitovy, okolní vegetace). Věřím, že tyto naše dlouholeté zkušenosti uspokojí i Vaše vysoké nároky na prováděné práce. Těšíme se na spolupráci s Vámi.
 
ZKUSTE a UVIDÍTE KVALITU a PROFESIONALITU
 

zahrada_023.jpg

Zpět Úvodní strana Dále