Jdi na obsah Jdi na menu
 

Údržba veřejné zeleně

 

Tato činnost byla a vlastně i je významným zaměřením naší firmy . Zabýváme se jí od roku 1991 do roku 2009 jako výhradní dodavatelé pro město Bohumín. Od roku 2010 provádíme tyto práce i pro město Rychvald. Našimi zákazníky jsou rovněž nejedny školní zahrady , či jiná zařízení , včetně podnikových pozemků . Při kosení trávy využíváme profesionální stroje Gionni Ferrari a Toro 320, resp. 322. Za téměř 20 let činnosti v tomto oboru se naše strojové zázemí velmi slušným způsobem rozšířilo. Jsme schopni pokosit pozemky ve všech intenzitních třídách, od parků, městské zeleně až po pole a rumoviště. Zároveň nám nezáleží ani na velikosti udržovaných pozemků, naše rozmanitá technika si poradí s úzkými uličními pásy i velkými loukami. Veškerý servis používané techniky se snažíme provádět v našich k tomu vybavených garážích.
 
 
NAŠE ZKUŠENOSTI A VYBAVENOST = VAŠE SPOKOJENOST A NÍZKÉ CENY !!!
 

Zpět Úvodní strana Dále