Jdi na obsah Jdi na menu
 

Celoroční péče o Vaši zahradu

 

Další naší službou, kterou si Vám dovolujeme nabídnout, je dnes vyhledávána celoroční péče o Vaší zahradu. Naší službou Vám ušetříme čas, zahradu Vám zvelebíme i ve Vaší nepřítomnosti a hlavně budete mít svou zahradu stále v reprezentativním stavu. Naše služba začíná jarními pracemi, jako je výhrab trávníku, ostřihání keřů, travin a růží, případně přihnojení dřevin. Následuje kosení trávy dle požadavků objednavatele. V průběhu horkých letních dní je možno provést i nezbytnou zálivku dřevin. S nástupem podzimu rostlinky připravujeme na zimní období správným přihnojováním, ošetřením i případným zabalením či zakrytím. Na závěr celoroční péče o trávníky provedeme výhrab a odvoz listí. Přemulčování keřových skupin na zimu rovněž doporučujeme. Takto udržovaná zahrada Vám bude poskytovat celoroční estetické zázemí pro celou Vaši rodinu, Vaše přátele a známe.
 
A PRÁVĚ K TOMU BY MĚLA SLOUŽIT

 

Zpět Úvodní strana Dále