Jdi na obsah Jdi na menu
 

Archiv aktualit

Příspěvky

Reprezentační prostory na náměstí TGM v Třinci

21. 9. 2012

tgm_250.jpgNa této významné městské lokalitě provádí naše firma kompletní údržbu od března roku 2012. Během této doby bylo provedeno množství různých běžných i odborných zahradnických prací. Podrobněji zde a fotogalerie zde.

 

Obnova kruhového objezdu v Rychvaldě

13. 9. 2012

kruhac_nahled.jpgJako v mnoha Moravských městech , tak i ve městě Rychvaldě po letošní holomrazové zimě nepřežily některé druhy okrasných keřů. Tady byl nejvíce zasažen kruhový objezd u Městského úřadu. Po krátkém čekání, zda skalníky ještě neobrazí, bylo nakonec rozhodnuto o celkové obnově těchto výsadeb v kruhovém objezdu.

K této obnově byla oslovena naše firma, která dělala 3 roky kompletní údržbu v tomto městě. Nejdříve bylo nutno odstranit silně přestárlé a přeschlé skalníky, následovalo chemické ošetření proti plevelům a v těchto dnech jsme přistoupili k provedení nových výsadeb v kombinaci s trávníkem. Včera proběhla kompletní kultivace prostoru, plocha byla nahrubo zarovnána, bylo odvezeno nemalé množství kamení. 

A dnes proběhla Finální část, na kterou se můžete podívat na přiložených fotografiích.
Věřím, že se obnovený „kruháč“  bude v Rychvaldě líbit.

 

A stále se kosí a kosí.

14. 8. 2012

Z důvodu letošního téměř ideálního počasí pro růst trávy a rovněž z důvodu polohy města Třince se naše stroje na kosení trávy od začátku května téměř nezastavily. Ve středu 15. 8. 2012 bude zahájena již 4 kompletní seč se sběrem pokosené trávy na 100 % ploch.

 

Práce byly zahájeny

27. 3. 2012

 

Smlouva o dílo na čtyřletou údržbu veřejné zeleně v Třinci uzavřena !

9. 3. 2012

Po šestiměsíčním maratonu s touto veřejnou zakázkou byla dnes za přítomnosti starostky Třince RNDr. Věry Palkovské, pracovníků městského úřadu a zástupců vítězných firem slavnostním způsobem uzavřena smlouva o dílo. Dokumentaci z tohoto aktu můžete vidět zde.

 

Arboristika - rozšíření služeb pro obce, města a firmy

28. 11. 2011

Od čtvrtku 1. 12. 2011 naše firma nabízí kompletní služby v rámci péče o dřeviny, včetně vyhodnocení stability stromu, možnosti odborného posudku a ověření provozní bezpečnosti jednotlivých stromů či celých porostů. Rovněž nabízíme zpracování pasportizace zeleně.

 

Naše firma získala zakázku velkého rozsahu

25. 11. 2011

25.11.2011jsme byli oficiálně informováni o získání zakázky Revitalizace a údržba veřejné zeleně v městě Třinci. Do dnešního dne však není smlouva o dílo uzavřena !
 

Obnova trávníku na ul. Lidické v Třinci

21. 9. 2011

p1070066a.jpgI přes velmi nevlídné počasí letošního léta provedla naše firma v požadovaném termínu rekonstrukci trávníku na ul. Lidické v Třinci. Více zde...

 

Významné rozšíření nabídky našich služeb, vzhledem k požadavkům zákazníků.

12. 5. 2011

Vzhledem ke stále větší poptávce na komplexnější služby v rámci zakládání a realizaci zahrad jsme dnes uzavřeli dohodu s profesionální firmou zabývající se již 20 let pokládáním a rekonstrukcemi chodníků a dlažeb.

 

Pokračování v rekonstrukci školní zahrady Střední školy Bohumín na ul. Husova.

6. 5. 2011

V průběhu měsíců květen – červenec bude naše firma pokračovat druhou etapou v rekonstrukci zahrady na Střední škole Bohumín na ul. Husova.