Jdi na obsah Jdi na menu
 

Zahájení jarního prodeje

24. 3. 2017

Věřím, že všichni, kteří jsme se těšili na letošní jaro, jsme se konečně dočkali. Teploty nám začínají stoupat a i na základě toho jsme zahájili drobný jarní prodej ovocných a okrasných stromků a keřů již v pondělí 6. 3. 2017. Věřím, že Vás naše nabídka kvalitního sadebního materiálu jako vždy zaujme. Prodej stromků a keřů je doplněn prodejem balených substrátu a volně ložené mulčovací kůry. Rovněž Vám nabízíme možnost odkoupení palivového dřeva.
Prodejní doba je během měsíce března upravena tak, že otevíráme z důvodu ranních rehabilitací vedoucí prodejny až v 9 hodin, ale za to nás můžete navštívit až do 16 hodiny odpolední.

Pondělí až pátek 9.00 - 12.00 13.00 - 16.00
Sobota 9.00 - 12.00  

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Zpět na hlavní stránku