Jdi na obsah Jdi na menu
 

Reprezentační prostory na náměstí TGM v Třinci

21. 9. 2012

 

Na této významné městské lokalitě provádí naše firma kompletní údržbu od března roku 2012. Během této doby bylo provedeno množství různých běžných i odborných zahradnických prací.

Kromě běžného kosení trávníku ( již 9 pokosů) a jarního vyhrabání ploch byl trávník během letní sezony pohnojen granulovým hnojivem a chemicky ošetřen proti plevelům. Průběžně probíhá pletí a průklest keřových skupin. U solitérních stromů proběhly v měsíci srpnu a září arboristické zásahy, spočívající ve vyzvednutí koruny a v regulaci růstu konkurenčních výhonů a byly odstraněny suché větve.

V tomto týdnu byly keřové skupiny a solitérní stromy zakůrovány mulčovací kůrou, čímž se nejen zabrání zaplevelování stromových míst, ale hlavně se minimalizuje případné nebezpečí poškození kořenových náběhů a stromové kůry. Zároveň je toto opatření velmi estetické a dodává tomuto prostoru opravdu nádherný a reprezentační vzhled.

Výsledek naší první sezóny na této lokalitě můžete vidět na několika přiložených fotografiích.

Věříme, že se náměstí všem líbí, děláme pro to maximum.

tgm_475.jpg
tgm_4751.jpg

 zpět na hlavní stranu