Jdi na obsah Jdi na menu
 

Reportáž TV MARKO o zahájení akce "Výsadba a regenerace izolační zeleně v Bohumíně"

4. 11. 2012

 

Rádi Vám touto cestou oznamujeme, že sdružení "Zelený Bohumín 2012", zastoupeno firmami Ostravské městské lesy a zeleň, s.r.o. a Zdeněk Mutina zahájilo práce na akci "Výsadba a regenerace izolační zeleně v Bohumíně"

zelen.jpg

V rámci této akce bude na 3 lokalitách (Tovární, Dolní Pole a Gliňoč) nejdříve vykáceno celkem 805 většinou nemocných, polámaných a nebezpečných stromů. Následně, už i v letošním roce, budou započaty výsadby nových stromů a to v celkovém počtu 2014 ks stromů a 1020 ks vzrostlých keřů. Celková výše této získané zakázky činí 4.643.963 Kč včetně DPH. Jsme rádi, že se na této MÍSTNÍ akci můžeme podílet a že svou prací přispějeme ke zlepšení životního prostředí a jsem přesvědčen, že takovéto velké množství nově vysazené zeleně přispěje ke zmenšení znečištění ovzduší v našem městě. Věřím, že se s touto akcí, která bude započata v polovině září 2012 a ukončena v listopadu 2013, nejednou setkáte - třeba v místním tisku, či televizi.

zpět na hlavní stranu