Jdi na obsah Jdi na menu
 

Prodej ovocných stromků zahájen

3. 3. 2014

Letošní jaro vypuklo velmi brzo a naše firma proto reaguje zahájením jarního prodeje ovocných stromků a keřů dříve, než obvykle. Takže Vás rádi přivítáme v našem zahradnictví již od 3. března 2014. Aktuální otevírací doba je od pondělí do pátku 8,00 – 12,00 a od 13,00 – 15,00. V sobotu od 8,00 – 12,00 hodin.  V nabídce jsou všechny druhy ovocných dřevin většinou ve více odrůdách. Mezi novinky patří např. sloupovité jabloně, rakytník , malino ostružiny, lískové i vlašské ořechy. Rovněž v nabídce růží si určitě svoji barvu vyberete. Veškerý nabízený sortiment je z české produkce, většinou z Opavska, což zajišťuje velmi dobrou přizpůsobivost a odolnost zakoupeného materiálu po vysazení na Vašich zahrádkách.

Přijďte se podívat, čeká na Vás milá obsluha, včetně profesionální rady a dovoluji si tvrdit, že na Vás čekají rovněž velmi příznivé, téměř bezkonkurenční ceny.

TĚŠÍME SE NA VÁS.

Zpět na hlavní stránku