Jdi na obsah Jdi na menu
 

Podzimní prodej ovocných stromků je v plném proudu

16. 10. 2017

Jako každým rokem vrcholí zahrádkářská sezona prodejem ovocných keřů a stromků. Letošní podzim zatím moc zahradnickým pracím nepřeje, ale podle předpovědi počasí by se to konečně v polovině října mělo zlepšit.
V letošní nabídce budou nabízeny téměř všechny druhy ovocných stromků a keřů. Ze zajímavosti vybírám např. bílou moruši, brusinky, rakytník, aronii či muchovník. Z běžných druhů jsou nabízeny jabloně, hrušně, švestky, ryngle, třešně či višně, dále meruňky, broskve a nektarinky.  Rovněž si vyberete z nabídky rybízu a angreštu a to buď stromkových anebo i keřových. I nabídka maliníků je minimálně v 5 odrůdách, včetně remontantních.
Z okrasných rostlin je tradičně pestrá nabídka keřových a popínavých růží. Dále je možno si vybrat v prodejní částí kontejnerované okrasné keře a jehličnany.
Veškerý nabízený materiál pochází od českých školkařů, u ovocných stromků ze školního statku a ovocné školky v Opavě. To zaručuje velmi dobrou aklimatizaci materiálu po výsadbě.  Při prodeji Vám ráda poradí a prodejnou provede naše profesionální zahradnice Ivetka.
Těšíme se na Vaší návštěvu a přejeme Vám příjemný nákup.

Zpět