Jdi na obsah Jdi na menu
 

Poděkování Svazu zakládání a údržby zeleně

5. 10. 2012

 

banner2_nahled.jpgVážení a milí sponzoři Lipové ratolesti, dovolte nám jménem organizátorů a soutěžících ještě jednou vyjádřit upřímný vděk za Vaši obětavou podporu soutěže mladých zahradníků.Díky Vaší velkorysosti byl letošní ročník opravdu vydařený. Město Třinec je zase o něco krásnější, 48 studentů získalo neocenitelné zkušenosti a bezmála 100 lidí se setkalo, prožilo tři nezapomenutelné dny a zanechalo za sebou zajímavé dílo. A v daném místě se v ten okamžik krásné profesi zahradnické, která dělá nám všem okolní svět lepším, dostalo pozornosti, kterou si # zaslouží. Proto Vám všem patří veliký dík.

Příjemné a úspěšné nadcházející dny přeje kolektiv kanceláře SZÚZ Ing. Jana Šimečková, Ing. Hana Pijáková a Ing. Zuzana Stáňová.

park-lipove-ratolesti-1.jpg
Zpět na hlavní stranu