Jdi na obsah Jdi na menu
 

Několik aktualit z našeho zahradnictví

12. 3. 2020

Vážení zákazníci,

v loňském roce jsme prováděli odborné zahradnické práce pro města Rychvald, Třinec, Ostrava – Jih ( zde bylo vysázeno 2 500 trvalek), Soběšovice a Bohumín. Rovněž jsme prováděli údržbu ploch na vodárenských objektech. Věřím, že všechny práce jsme provedli včas, odborně a ve vysoké kvalitě, o čemž svědčí stálý zájem těchto měst o naše služby.
 

V letošním roce máme další dobré zprávy.
V roce 2020 získala naše firma tříletou zakázku na kosení vodárenských objektů pro střediska Havířov, Třinec a Frýdek – Místek. Takže po letech shánění zakázek (v posledních letech byly zakázky vždy maximálně na 1 rok) získala naše firma zase nějakou tu jistotu.Rovněž bude tři léta probíhat následná péče na námi vysazených stromech a trvalkách pro již zmiňované subjekty.
 

Dále bych Vás chtěl pozvat do našeho zahradnictví, kde již vzhledem k teplému počasí bude od čtvrtku 12. 3.2020 zahájen jarní prodej ovocných keřů a stromků. Rovněž je již možno zakoupit substráty, hnojiva či volně loženou mulčovací kůru.
 

Těšíme se na Vaší návštěvu.

zpět na hlavní stránku