Jdi na obsah Jdi na menu
 

Arboristika - rozšíření služeb pro obce, města a firmy

28. 11. 2011

Od čtvrtku 1. 12. 2011 naše firma nabízí kompletní služby v rámci péče o dřeviny, včetně vyhodnocení stability stromu, možnosti odborného posudku a ověření provozní bezpečnosti jednotlivých stromů či celých porostů. Rovněž nabízíme zpracování pasportizace zeleně. To vše mi umožňuje získání certifikátu v rámci jednoletého kursu „Komplexní péče o dřeviny“ Odborný kurs zaměřený ve 100 % na péči o dřeviny, na jejich poznávaní a celkové pochopení života dřevin, probíhá a je organizován na Vyšší odborné škole Zahradnické v Mělníku, kde během tohoto kursu přednášejí největší kapacity v České republice, zabývající se touto problematikou.. Jsem velice rád, že jsem se rozhodl tento kurs úspěšně absolvovat a že se mé vnímání stromu jako živého organismu dostalo podstatně na vyšší úroveň. Nových poznatků bylo opravdu mnoho,  problematika ošetřování stromů  se stále vyvíjí a postupně mění a upřesňuje.

Věřím, že těmito osobně získanými zkušenostmi, přispěji k vyšší péči a ochraně stromů a všech dřevin všeobecně a že své nabyté vědomosti využiji při své práci se stromy, která začíná již správným výběrem sazenice ve školkách a pokračuje výsadbou stromů a následnou péči, výchovnými a bezpečnostními řezy, či celkovou péčí o stromy.

Zpět na úvodní stranu